Kontakt

Telefon to najszybsza forma kontaktu

Telefon:

FAQ

pytania i odpowiedzi

Witamy w sekcji pytań i odpowiedzi. Mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj odpowiedź na swoje pytania.

Dlaczego warto wybrać kwiaciarnię W KORCU MAKU?

Starannie przygotowane bukiety wykonane ze świeżych kwiatów to dla mnie priorytet. Aby zachować ich wysoką jakość, dokładam wszelkich starań już na etapie dokładnej selekcji jakości na giełdzie kwiatowej. Za każdym razem starannie wyszukuje kwiaty nietuzinkowe,te które wzbudzają zachwyt i utrzymają się jak najdłużej. Moja mini koperta wręczana do kwiatów Ci w tym pomoże. 🙂 O nie także trzeba dbać, aby długo zachowały świeżość, o czym stale przypominam 🙂

Potrzebujesz konkretnego gatunku kwiatów?

Napisz, z przyjemnością pomogę. Oferuję wybór klasycznych i oryginalnych gatunków kwiatów ciętych. W tym miejscu zapraszam Cię do obserwowania profilu kwiaciarni  W KORCU MAKU w mediach społecznościowych, gdzie co tydzień dzielę się ich aktualizacją oraz bieżącymi wydarzeniami czy też kulisami mojej pracy.

Zastanawiasz się, który bukiet wybrać?

Przygotowałam rozwiązanie. Mam dla Ciebie gotowe sugestie dotyczące okazji z propozycjami ułatwiającymi dobór odpowiedniego bukietu. Oferta jest przemyślana, począwszy od  bukietów i kompozycji kwiatowych na różne okazje – od urodzin, imienin, gratulacji, podziękowań przez śluby i rocznice, po pogrzeby.

Proponowane zdjęcia bukietów stanowią poglądowy wygląd zamówienia.Odzwierciedlenie  ich w ten sam sposób jest praktycznie niemożliwe ze względu na ograniczoną trwałość i dostępność kwiatów. Wszystkie zamówienia są za każdym razem starannie dobierane i układane w taki sposób, aby ukazać charakter zamówienia oraz  zapewnić najwyższą jakość kwiatów.

Jak wygląda kwestia szybkiej dostawy?

 Zamówienia doręczamy kurierem w  Katowicach a także na terenie okolicznych miast, ze względu na ich bliskie sąsiedztwo. W celu szybkiej realizacji zamówienia zadzwoń, postaram się zrealizować je w najkrótszym możliwym czasie.

 Dostarczamy kwiaty do domów, biur, kościołów, na cmentarz, do szpitali i innych miejsc wskazanych przez naszych klientów. Jestem przekonana, że  kwiaty i usługi z mojej artystycznej kwiaciarni zadowolą Cię i sprawią wiele radości bliskim Ci osób.

Poznajmy się lepiej 😉

Zapraszam do odwiedzenia kwiaciarni w Katowicach pod adresem ul. Józefowska 42 w dzielnicy Józefowiec. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych gatunków roślin, lasów  w słoju, doniczek, osłonek, makram, świec sojowych, kwietników ze sznurka a także kartek okolicznościowych handmade oraz moich obrazków malowanych akwarelą. Mnóstwo niesztampowych pomysłów na prezent w jednym miejscu. Zapraszam koniecznie  do odwiedzin tej wyjątkowej kwiaciarni na Śląsku.

Szukasz kwiatowej dekoratorki do zadań specjalnych?

Jestem i zapraszam do skorzystania z moich profesjonalnych usług florystycznych w zakresie dekoracji kwiatowych na różne okoliczności, takie jak wesela, bankiety, konferencje, imprezy firmowe i wiele innych.

Kwiaciarnia W Korcu Maku Katowice lokalizacja ul.Józefowska 42/2

Józefowska 42/2
40-144 Katowice

+48 453 404 104
wkorcumaku@op.pl

Poniedziałek – Piatek:
9:00 – 17:00

Sobota:
9:00 – 15:00