Gorący trend florystyki ślubnej. Kwiatowa poszetka.

Ten floralny detal doda stylizacji pana młodego nonszalancji i modowego twistu. Stanowi gustowny element męskiej garderoby oraz trend, który podbija serca par młodych na całym świecie. 😊

W Polsce właściwie w tym roku zyskał na popularności.

Poszetki stają się popularne z kilku powodów. Po pierwsze, są  wyjątkowo eleganckie. Można je z łatwością dopasować do bukietu panny młodej lub do kolorów przewodnich wesela. Właściwie każda poszetka może być stworzona z unikalnej kombinacji kwiatów, co pozwala wyrazić indywidualność i styl. Może być kolorowa, subtelna lub stonowana. Możliwości personalizacji są praktycznie nieograniczone, co pozwala na stworzenie unikalnego dodatku do stroju pana młodego, a tym samym upamiętnienie i podkreślenie uroczystości ślubnej.

Ozdobną poszetkę wkłada się do brustaszy – kieszonki znajdującej się na piersi po lwej stronie marynarki.

Warto zaznaczyć, że kwiatowe poszetki są nie tylko piękne, ale także wygodne w noszeniu. Kwiaty są lekkie i nie sprawiają dyskomfortu, co jest istotne szczególnie podczas długiej ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego.

Kwiatowa poszetka stanowi alternatywę dla tradycyjnych butonierek – czyli mini bukiecików lub pojedyńczego kwiatu, który  przypina się do klapy marynarki. Dekoracja powinna zostać wykonana tylko i wyłacznie z naturalnych lub suszonych roślin, którą można zachować jako pamiątkę.

Dla par planujących ślub, to doskonały sposób na dodanie wyjątkowego uroku i koloru do tej wyjątkowej chwili w życiu.

Świat florystyki oferuje nieskończoność inspiracji i możliwości. Zapraszam do mojego świata.

Stwórzmy razem coś pięknego! 😊

lleaf

Polecane wpisy

florystyczna droga - blog

Florystyczna droga

Moje zamiłowanie do biżuterii florystycznej bierze się z faktu, iż jubilerstwo było niegdyś jednym z moich planów na przyszłość. Sam pomysł na dalsze poszukiwania i kierunek florystyczny nie był dla mnie oczywisty.

Rosliny we wnetrzach - blog

Rośliny we wnętrzach

Nim zdecydujesz się na uprawę roślin doniczkowych w domu, zaczerpnij wiedzy na temat pielęgnacji wybranych gatunków.