Magiczny świat warsztatów florystycznych.

Uczestnicy będą mieli okazję zaczerpnąć inspiracje, popracować z naturalnym materiałem, poznać nowe techniki ale przede wszystkim stworzyć wyjątkową dekorację!  Przekonaj się co to za uczucie.

Warsztaty to spotkania dedykowane  dla wszystkich chętnych. Z entuzjazmem pomagam stawiać pierwsze kroki, osoby nieprzekonane chciałabym uspokoić, naprawdę nie ma się czego obawiać, warto spróbować😊

Kreatywność i relaks

Warsztaty florystyczne to nie tylko nauka, ale przede wszystkim dobra zabawa, swobodna atmosfera i relaks. Eksperymentowanie z różnorodnym materiałem daje mnóstwo możliwości, pozwala na wyrażenie siebie. Stając przed nowym i nieznanym puszczamy wodze fantazji, inspirujemy się a zaskakujące rezultaty przychodzą same. Przyznaję uwielbiam przyglądać się temu procesowi.

Takie spotkania mają charakter nieco terapeutyczny, pozwalają na oderwanie się od codzienności oraz realizację swoich pasji. Tworzenie to również doskonały sposób na redukcję stresu i poprawę samopoczucia.

Polecam sprawdzić osobiście 😊

Rozwój

To doskonała okazja, by zrobić coś nowego i być może odkryć w sobie ukryty tealent!

Nabyte umiejętności, można wykorzystać w życiu codziennym lub nawet rozwinąć w profesjonalnym kierunku. To doskonała okazja, by poszerzyć własne horyzonty, znaleźć hobby, zrelaksować się lub sprawić komuś wyjątkowy prezent!

Spotkania z pasjonatami

Warsztaty florystyczne to także możliwość nawiązania nowych znajomości. Wspólne tworzenie to doskonały sposób na integrację i wymianę doświadczeń.

Zapraszam Cię w niezwykłą podróż do świata florystyki – kwiatów, kolorów, form i tekstur.

Różnorodność warsztatowych tematów sprawi, że mam nadzieję każda osoba zainteresowana znajdzie coś dla siebie oraz będzie cieszyć się efektami swojej twórczej pracy, dekorując nią własną przestrzeń.

Warsztaty florystyczne organizuję cyklicznie w kwiaciarni W Korcu Maku w Katowicach, zarówno dla grup jak i osób indywidualnych.

Kwiatowy wieczór panieński czy miłe spotkanie wśród przyjaciółek?  Jestem otwarta na Twoje sugestie co do tematyki, istnieje mnóstwo kreatywnych rozwiązań.

Stwórzmy razem coś pięknego! 😊

lleaf

Polecane wpisy

florystyczna droga - blog

Florystyczna droga

Moje zamiłowanie do biżuterii florystycznej bierze się z faktu, iż jubilerstwo było niegdyś jednym z moich planów na przyszłość. Sam pomysł na dalsze poszukiwania i kierunek florystyczny nie był dla mnie oczywisty.

Rosliny we wnetrzach - blog

Rośliny we wnętrzach

Nim zdecydujesz się na uprawę roślin doniczkowych w domu, zaczerpnij wiedzy na temat pielęgnacji wybranych gatunków.